Nasza firma cateringowa zaprasza doskorzystania z oferty

Zapraszamy do skorzystania z naszego menu

Jednym z elementów naszej oferty jest przygotowanie cateringu na różne okazje. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są odpowiednio przygotowane posiłki dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze dania spełniały Twoje wymagania. Catering indywidualny lub firmowy jest kolejnym z obszarów naszych działań. Niezależnie od wielkości zlecenia, zachowujemy profesjonalizm i dbamy o wszystkie detale. Nasza oferta cateringowa jest skierowana do mieszkańców Szczecina i okolic.

Catering– rodzaje

Menudopasowujemy indywidulanie do oczekiwań. W naszej ofercie znajdują się różnerodzaje cateringu, między innymi:

·        Catering biznesowy – idealnie sprawdzi się podczas szkoleń czykonferencji. Jesteśmy w pełni dyspozycyjni i dostarczamy również do spotkańorganizowanych w hotelach. W ofercie mamy kanapki bankietowe, słone przekąski,sałatki oraz desery. Taki poczęstunek stanowi  przyjemną chwilęwytchnienia podczas ważnych okoliczności.

·        Catering eventowy – doświadczenie pozwala nam twierdzić, żeświetnie się sprawdzamy w zaopatrywaniu większych imprez. Nasze dania gorące,przekąski oraz cały serwis idealnie się sprawdzi podczas wernisaży, gali, anawet większych bankietów. Niejednokrotnie obsługiwaliśmy duże przyjęcia, naktórych jedzenie było dopełnieniem spotkania.

·        Catering plenerowy – chętnie przygotowujemy posiłki na spotkaniaplenerowe, takie jak grille, pikniki czy imprezy masowe. Oferujemy równieżmożliwość skorzystania z obszaru tuż przy naszej restauracji – znajduje się tammiejsce aż dla 1000 osób.

·        Catering codzienny – catering pudełkowy stał się ostatnio bardzomodny, a my się wcale nie dziwimy. W naszej ofercie codziennej można znaleźćprzygotowanie śniadań, lunchu, obiadów lub drobnych poczęstunków. Oferujemydostawę prosto do biura, po ustaleniu indywidualnego jadłospisu. Nic nie stoina przeszkodzie, żeby zorganizować biurowe śniadanie. Takie rozwiązania sązarówno momentem wytchnienia od codziennych obowiązków, jak i miłym akcentem,który poprawia kontakty w zespole.

Niezależnieod tego, jaka forma cateringu Cię interesuje, zachęcamy do kontaktu w celuomówienia szczegółów. Dostarczamy zdrowe i pełnowartościowe posiłki w oparciu oTwoje oczekiwania i potrzeby. Jako firma cateringowa działająca na terenieSzczecina zapraszamy  do skorzystania znaszych propozycji mieszkańców miasta oraz okolicznych miejscowości.

Wysokajakość i dbałość o standardy jest nieodłącznym elementem naszych posiłków.Cechuje nas profesjonalizm i dbałość o szczegóły. Zależy nam, żeby oferowane daniaspełniały oczekiwania naszych Gości. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamydo kontaktu. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie.