Firma cateringowa, catering w Szczecinie

Zapraszamy do skorzystania z naszego menu

 

 

Jednym z elementów naszej oferty jest przygotowanie cateringu na różne okazje. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są odpowiednio przygotowane posiłki, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza firma cateringowa ze Szczecina w pełni spełniła Twoje wymagania. Catering indywidualny lub firmowy jest kolejnym z obszarów naszych działań. Niezależnie od wielkości zlecenia, zachowujemy profesjonalizm i dbamy o wszystkie detale. Nasza oferta cateringowa jest skierowana do mieszkańców pięknego miasta, jakim jest Szczecin. Catering jest omawiany i przygotowywany pod klienta.

Catering Szczecin – rodzaje

Menu dopasowujemy indywidulanie do oczekiwań. W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje cateringu w Szczecinie, między innymi:

·        Catering biznesowy – idealnie sprawdzi się podczas szkoleń czy konferencji. Jesteśmy w pełni dyspozycyjni i dostarczamy również do spotkań organizowanych w hotelach. W ofercie mamy kanapki bankietowe, słone przekąski, sałatki oraz desery. Taki poczęstunek stanowi  przyjemną chwilę wytchnienia podczas ważnych okoliczności.

·        Catering eventowy – doświadczenie pozwala nam twierdzić, że świetnie się sprawdzamy w zaopatrywaniu większych imprez. Nasze dania gorące, przekąski oraz cały serwis idealnie się sprawdzi podczas wernisaży, gali, a nawet większych bankietów. Niejednokrotnie obsługiwaliśmy duże przyjęcia, na których jedzenie było dopełnieniem spotkania.

·        Catering plenerowy – chętnie przygotowujemy posiłki na spotkania plenerowe, takie jak grille, pikniki czy imprezy masowe. Oferujemy również możliwość skorzystania z obszaru tuż przy naszej restauracji – znajduje się tam miejsce aż dla 1000 osób.

·        Catering codzienny – catering pudełkowy stał się ostatnio bardzo modny, a my się wcale nie dziwimy. W naszej ofercie codziennej można znaleźć przygotowanie śniadań, lunchu, obiadów lub drobnych poczęstunków. Oferujemy dostawę prosto do biura, po ustaleniu indywidualnego jadłospisu. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zorganizować biurowe śniadanie. Takie rozwiązania są zarówno momentem wytchnienia od codziennych obowiązków, jak i miłym akcentem, który poprawia kontakty w zespole.

Firma cateringowa Szczecin

Nie zależnie od tego, jaka forma cateringu ze Szczecina Cię interesuje, zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów. Dostarczamy zdrowe i pełnowartościowe posiłki w oparciu o Twoje oczekiwania i potrzeby. Jako firma cateringowa ze Szczecina zapraszamy  do skorzystania z naszych propozycji mieszkańców miasta oraz okolicznych miejscowości.

Wysoka jakość i dbałość o standardy jest nieodłącznym elementem posiłków z naszego cateringu w Szczecinie. Cechuje nas profesjonalizm i dbałość o szczegóły. Zależy nam, żeby oferowane dania spełniały oczekiwania naszych Gości. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i profesjonalnie jako firma cateringowa ze Szczecina.