Posiłki regeneracyjne Szczecin

Zapraszamy do skorzystania z naszego menu
 

 
Pracodawco, jeżeli chcesz zapewnić swoim pracownikom pyszne i zbilansowane posiłki regeneracyjne, serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej restauracji. Z przyjemnością dostarczymy gorące dania wykonane z najlepszych składników bezpośrednio do Twojej firmy. Zapraszamy również do naszego lokalu, by spożyć ciepły posiłek w komfortowych warunkach i miłej atmosferze. Wybór należy do Ciebie.

Dlaczego posiłek regeneracyjny jest tak ważny?

Posiłki regeneracyjne dla Twoich pracowników dostarczą im siły i motywacji do dalszej pracy. Uzupełnia stracony wydatek kaloryczny oraz rozgrzeją jesienią i zimą. Oferujemy bogaty wybór dań przygotowanych w taki sposób, by zaspokajały one zapotrzebowanie na węglowodany, tłuszcze oraz białka, czyli składniki odżywcze niezbędne do efektywnej pracy. Posiłki regeneracyjne oferowane przez naszą restaurację nie tylko są zdrowe, ale również pyszne. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego przygotowujemy gorące dania dla pracowników z należytą starannością oraz wkładając w to całe swoje serce.

Posiłki regeneracyjne dla Twoich pracowników – Szczecin 

Z mocy ustawy, posiłki regeneracyjne powinny być zapewnione przez pracodawcę, kiedy jego pracownicy wykonują swoje obowiązki zawodowe fizycznie i w szczególnie niskiej czy też wysokiej temperaturze lub na zewnątrz w porze letniej i zimowej. Dodatkowo, jeżeli podczas pracy, wydatek energetyczny Twoich pracowników jest szczególnie duży, to Ty odpowiadasz za to, by ich wzmocnić i zregenerować oferując ciepłe, sycące i zbilansowane danie. Powinieneś je wydać w czasie przerwy obiadowej, po około 3 - 4 godzinach pracy. Dla Twoich pracowników będzie to prawdziwe pokrzepienie fizyczne i chwila miłego relaksu.
Na szczęście nie musisz sam troszczyć się o zorganizowanie czy ugotowanie takich posiłków regeneracyjnych, co mogłoby być większą trudnością szczególnie wtedy, kiedy masz dużą firmę. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz i razem uzgodnimy, w jaki sposób spełnić Twoje oczekiwania wobec posiłku regeneracyjnego. Dzięki naszemu codziennemu wsparciu na pewno zyskasz zadowolonych, nasyconych i efektywnych pracowników, którzy będą z apetytem wyczekiwać na swój doskonały, zdrowy posiłek. Jeżeli w swojej firmie nie jesteś w stanie zapewnić odpowiednich warunków do spożywania posiłków regeneracyjnych, zapewniamy możliwość wydawania dań gorących w naszym lokalu. Skontaktuj się z nami poprzez formularz na stronie lub telefonicznie.